Leány U19: Fontos győzelem a Gyirmót ellen 2021 ápr 04 PELC – Gyirmót SE leány U19 bajnoki mérkőzés 5-0 (1-0) Gólszerzők: Kilinkó Nóra, Csébi Luca Debóra (2), Ruska Barbara, Szalay Júlia Mérkőzés jegyzőkönyve: ITT Edzői értékelés a Pápa és Vidéke online cikkében ITT olvasható. Megosztás: Share on X (Opens in new window) X Share on Facebook (Opens in new window) Facebook Related