Tételek: 0
Részösszeg: Ft
Kosár mutatása Pénztár

A PELC játékosa volt a legügyesebb Telkiben

A Magyar Labdarúgó Szövetség immár harmadik alkalommal rendezte meg a lassan hagyományosnak is nevezhető Női Labdarúgás Napját Telkiben, április 5-én. Idén is változatos programmal készült a szakág annak érdekében, hogy minél több korosztály megmutathassa magát az ünnepen. Pályára léptek – félpályán – U14-es csapatok, és három válogatottunk is szerepelt: délben a Schumi Dorottya által irányított U16-os válogatott játszott Székelyföld hasonló korosztályú csapatával, 14 órától pedig B-válogatottunk találkozott Székelyföld csapatával. Előbbi találkozó a magyar válogatott 10-0-ás győzelmét hozta, a második meccsen 5-0-ra nyertek a mieink. A nap főmérkőzésén A-válogatottunk ellenfele a szlovén együttes volt. Markó Edina szövetségi kapitány csapata 2-2 arányú döntetlent ért el déli szomszédaink ellen.

A rendezvényen a PELC leány labdarúgói és edzőik is jelen voltak, sőt, mint Kiemelt Képzési Központ versenyzőket is delegált egyesületünk a 2005-2006-os labdarúgók ügyességi versenyére. Nagy örömünkre Vági Dorina és Horváth Angelina is remekelt, olyannyira, hogy Angelina mindenkit maga mögé utasítva megnyerte a viadalt!

Megérdemelt díját az A-válogatott mérkőzésének szünetében vehette át az MLSZ képviselőitől.