Részösszeg: Ft
Kosár mutatása Pénztár

U9 – Bronzérem Veszprémből

Veszprémi SPORT 36 Kupa

A tornán 6 csapat vett részt, az 1×12’ perces küzdelmek körmérkőzéses rendszerben zajlottak.

Eredmények:

PELC – Hévíz     0 – 0

PELC – Balatonalmádi     1 – 3

PELC – Bük     3 – 2

PELC – VFC USE „B”     3 – 0

PELC – VFC USE „A”     1 – 4

Hévíz gárdája ellen jól kezdtünk, agilisan, kreatívan játszottak a srácok. Sok támadást vezettünk, ám nem sikerült a kapuba találni, hol a kapus mentett bravúrral, hol a kapufa segítette ki ellenfelünket.
Az Almádi elleni mérkőzésen, egy gyors bekapott gólt követően leeresztettünk, voltak lehetőségeink, de fölénk nőtt az ellenfél ez alkalommal.
Ezután két győztes mérkőzés következett, Bük ellen potyogtak a gólok, kétszer is megszerezték a vezetést ám a hajrában egyenlítettünk, majd fordítottunk. Veszprém „B” csapata ellen pedig magabiztos sikert arattunk.

A legnehezebb mérkőzés maradt a végére, jól kezdtünk, megszereztük a vezetést, perceken belül pedig kétgólosra növelhettük volna előnyünket, de ziccert hibáztunk. A végére szétestünk, megérdemelt volt a Veszprém „A” győzelme.

Összességében dicséret illeti a srácokat, a különdíjak mellett a bronzérmet is sikerült bezsebelni.

A gólkirályi címet Joó Kristóf nyerte el 7 találattal.

A csapat legjobb játékosa a versenybizottság döntése alapján Banai Zétény lett.