Részösszeg: Ft
Kosár mutatása Pénztár

U19: Magabiztos szezonbúcsú

A győri DAC Nádorváros ellen zárta a Pápai Egyesített Labdarúgó Club U19-es csapata a 2021/2022-es idény őszi menetelését. A találkozón a házigazdák jó játékkal tartották otthon a három pontot.

Öt győzelemmel, egy döntetlennel és hét vereséggel a középmezőnyből várta a 12. helyen álló DAC elleni meccset a PELC, mely az elmúlt héten Sárváron 5-5-ös döntetlent ért el úgy, hogy háromgólos hátrányból állt fel. Egyenlő elosztásban két gólt láthattak a kilátogatók az első félidőben, Kun-Szabó góljára hat perccel később Forgó válaszolt. A második játékrészben negyedóra alatt Nagy Dávid duplázott, majd Cser megpattanó átlövése talált utat a kapuba. Az 5-1-es végeredmény a lefújás előtti másodpercekben Ruzsás szépségdíjas tekerésével alakult ki.

PELC U19 – DAC Nádorváros 1912 5-1 (1-1) Gsz.: Kun-Szabó, Nagy 2, Cser, Ruzsás ill. Forgó

Kun-Szabó Attila: Az első félidőben akadozott a játékunk, a folytatásban felülkerekedtünk az ellenfélen és időnként tetszetős játékkal, szép gólokat szerezve magabiztosan nyertünk.

forrás: papaesvideke.hu