Tételek: 0
Részösszeg: Ft
Kosár mutatása Pénztár

Tíz emberrel is nyert a PELC-Nyárád

Az NB II-es női labdarúgó bajnokságban szereplő PELC-Nyárád csapata a sereghajtó Balatonfüred ellen kezdte a pontvadászat tavaszi idényét. A Balaton-partiak ellen a negyedik helyen álló hazaiak számítottak a toronymagas esélyesnek, ősszel sikerült is Pődör Ákos tanítványainak idegenből elhozni a két pontot. Jól kezdett hazai alakulat, a harmadik percben Szalay Júlia köszönt be. Fél óra játék után Szücs Laurát kiállította a játékvezető, az emberelőnyt pedig hamar kihasználta a Balatonfüred, egy percen belül egyenlített. 1-1-es félidő után a második játékrészben előbb Bereczky Franciska, majd Pődör Patrícia talált be, egy füredi szépítés után a 4-2-es végeredményt Bereczky második találata állította be.

PELC-Nyárád – Balatonfüred 4-2 (1-1) Gsz.: Szalay, Bereczky 2, Pődör ill. Haraszt

Pődör Ákos: Jó kezdés után sajnos a kiállítás és a bekapott gól érthető módon megzavart minket, a szünetben szerencsére sikerült átbeszélni a további teendőket melynek köszönhetően úgy vágtunk neki a második félidőnek, hogy reális esélyünk volt a három pontra. Nagy fegyverténynek tartom, hogy 10 emberrel is tudtunk nyerni, folytatjuk tovább a munkát, hiszen sok javítanivalónk van.

A PELC-Nyárád a folytatásban a harmadik helyezett Zalaegerszeghez utazik.

Forrás: papa-ma.hu