Tételek: 0
Részösszeg: Ft
Kosár mutatása Pénztár

Tisztességgel helytállt az U16

100 százalékos teljesítménnyel, 48-0-s gólkülönbséggel várta a Veszprém elleni megyei rangadót a Pápai Egyesített Labdarúgó Club U16-os alakulata. Az előző két forduló eredményei alapján éles küzdelemre volt kilátás a mezőny két kiemelkedő csapata között, hiszen a játéknap előtt a megyeszékhelyiek sem találtak legyőzőre. A vendégek szempontjából alakult jobban az első félidő, a játékrész elején és végén is bevették Hegedűs kapuját, 2-0-val fordultak a csapatok. A második félidő elején megcsillant a remény a pontszerzésre, Meiczinger Bence szépített. Hat perccel később újból két gólt állt a felek között, Kötél talált be, majd Rédling második góljával eldőlt a meccs. Schermann tizenegyese csak a szépségtapaszt jelentette, a 2-5-ös végeredményt a 90. percben Rédling harmadik találata állította be.

PELC U16 – Veszprém U16 2-5 (0-2) Gsz.: Meiczinger, Schermann ill. Rédling 3, Nagy, Kötél

Kun-Szabó Attila: A Veszprém jobb csapat, hosszabb volt a kispadjuk, játékosaik is képzettebbek, megérdemelten nyertek. Amennyire lehetőségeink engedik, megpróbáltunk felkészülni, a védekezésünket zártabbá tenni, ez sokszor nem sikerült, mivel rossz beidegződései vannak a játékosoknak. Ettől függetlenül jól helytálltunk, ha egy-két passz pontosabb, lett volna lehetőségünk további gólokat szerezni.

A pápai csapat a következő fordulóban Sümegre utazik.