Tételek: 0
Részösszeg: Ft
Kosár mutatása Pénztár

Leinefeldei információk

Testvérvárosunk meghívására egyesületünk U16-19-es játékosaiból kiválasztott csapat képviselteti magát a németországi leinefeldei tornán a hétvégén.

Indulás helye, ideje
: Perutz stadion elől, 2019. június 28. (péntek) 4:00

Érkezés: Perutz stadion elé, 2019. június 30. (vasárnap) 22:00-00:00

A játékosoknak költőpénzt kell magukkal hozni, minden más költséget (biztosítást is beleértve) az egyesület fizeti.

A leinefeldei stadion mellett lesz a szállás (hálózsákot kell a játékosoknak magukkal hozni). Étkezés napi 3x, vasárnap reggelit biztosít a házigazda.

2 db mérkőzést játszik csapatunk, 2×25 perces félidőkkel, 5 perces szünettel. Szombat délután 14:00-tól kezdődnek az elődöntők, győzelem esetén döntőben, vereség esetén 3. helyért játszik csapatunk.

2 db mezgarnitúrát (sportszárral) az egyesület biztosítja, stoplis cipőt kell a játékosoknak magukkal hozni.