Kosár mutatása Pénztár

U11 ezüstéremmel indult hazai teremtorna sorozatunk

Forrás: papa-ma.hu
Eredeti cikk és további képek: ITT

A 2020-as pápai téli teremszezon első kupáján ezüstérmet szereztek a Pápai Egyesített Labdarúgó Club ifjú labdarúgó-palántái. Az U11-es korosztály vetélkedéseivel kezdődött az idei utánpótlás teremszezon. A 2009.január elseje után születettek számára rendezett kupán a házigazdák mellett az Ajka, a Veszprém és a Gyirmót lépett pályára, körmérkőzéses rendszerben. A PELC kezdésként az Ajka ellen 1-0 arányban alulmaradt, majd következett a Gyirmót elleni húsz perc, melyen sikerült javítani. A torna zárásaként a Veszprém ellen 4-1-re a pápaiak diadalmaskodtak, amivel a második helyen zártak. A tornát veretlenül az Ajka nyerte, a legjobb hazai játékos Borsits Barnabás lett. – Úgy gondolom, elsősorban a játéklehetőség volt a lényeg, persze a gyerekeknek fontos, hogy minél fényesebb legyen az érem – mondta az eredményhirdetés után Orovecz András, a hazaiak edzője. – Ami a játékot illeti, érződött a srácokon a téli szünet, az első meccsen nehezen lendültünk játékba, sok ziccer kimaradt, szerencsére a folytatásra feljavultunk és két alkalommal is sikerült nyernünk. A torna elérte célját, játszottunk egy jót, mind a 12 játékos pályára lépett és éremmel térhetett haza, gratulálok a gyerekeknek.Az U11-es kupa végeredménye: